Eventy, Team Building

Na rynku jest wiele firm, które specjalizują się w imprezach integracyjnych, eventach i team buildingu. Vertical Team specjalizuje się w projektach niekonwencjonalnych, a nasi instruktorzy nie odważyliby się na przygotowanie banalnych form rozrywki. Co więc możemy zaoferować?

"Zielono-Czerwona Szkoła"

Proponujemy Państwu połączenie nauki z rozrywką w projekcie pod nazwą "Zielono-Czerwona Szkoła". Wyjazd integracyjny, na którym prócz aktywnej zabawy na świeżym powietrzu nauczymy Państwa skutecznie udzielać pierwszej pomocy. Nic nie scala zespołu tak jak wspólne rozwiązywanie trudnych zadań w miłej atmosferze. Praktyczne umiejętności nabyte podczas takiego wyjazdu to dodatkowy kapitał dla Państwa firmy.

Eventy linowe

Możemy zorganizować wyjazd integracyjny w piękne miejsca, którego motywem przewodnim będą wszelkie zabawy linowe. Taka forma spędzania wolnego czasu jest idealna dla osób przeciążonych pracą w biurze. Możemy uatrakcyjnić każdy rodzaj imprez, festynów, koncertów etc. Przygotujemy tyrolki, mosty linowe, wahadła i wiele innych atrakcji.

Rope Jump

...co to właściwie takiego jest?

Rope Jump jest to technika wykonywania skoków z wysokości przy pomocy alpinistycznych lin statycznych i dynamicznych oraz w niektórych przypadkach z wykorzystaniem lin stalowych. Jest to dyscyplina zaliczana do sportów extremalnych. W skoku najważniejszym czynnikiem jest Free Fall. Free Fall jest to po prostu swobodne spadanie - im go więcej tym lepiej. Układy, które się tworzy - robi się tak, aby możliwie jak najbardziej wykorzystać układ do bezpiecznego, swobodnego lotu...

Przygotujemy dla Państwa wstrząsającą dawkę adrenaliny i niezapomniane przeżycia! Jeśli chcecie poczuć co to znaczy przyciąganie ziemskie i prawdziwa walka z samym sobą - skocz z nami! Możemy zbudować układ do skoków w Polsce ale i w każdym innym miejscu na świecie, które będzie miało odpwiednie uwarunkowanie. Pojedź z nami na najbardziej ekstremalną wyprawę swojego życia. Zapraszamy do galerii - zobacz co to znaczy mieć adrenalinę zamiast krwii!

Off Road

Chcesz spędzić kilka godzin lub dni jeżdżąc po bezdrożach? Żaden problem. Zorganizujemy przeprawę autami terenowymi w najciekawszych miejscach Polski i nie tylko :).

Eventy nurkowe i szkolenia nurkowe PSAI

Współpracujemy z doświadczonymi instruktorami nurkowania federacji PSAI.

Zorganizujemy szkolenie indywidualne jak i grupowe w Polsce i za granicą. Przygotujemy niezapomniany wyjazd w ciepłe południowe morza lub nieco chłodniejsze polskie wody. Malta, Wyspy Kanaryjskie, Egipt, USA? Lokalizacja nie stanowi dla nas problemu.

__________________________________________________________

Nasz zespół jest bardzo kreatywny i jesteśmy w stanie stworzyć wiele ciekawych scenariuszy dopasowując się do Państwa gustów.

Copyright by Vertical Team. Wszystkie prawa zastrzeżone.