Prace wysokościowe

W pracach, które wykonujemy, stawiamy zawsze na pierwszym miejscu bezpieczeństwo. Naszym największym dobrem jest zadowolony klient i renoma firmy. Działamy w oparciu o najwyższe europejskie standardy pracy i bezpieczeństwa, bazując na rozwiązaniach systemów zachodnich (m.in. IRATA). Podczas wykonywania zleceń nigdy nie działamy na skróty, a zespół Vertical Team jest regularnie szkolony, by móc coraz lepiej i bezpieczniej wykonywać dla Państwa nawet najtrudniejsze zlecenia. Do pracy nigdy nie wybieramy przypadkowych osób, lecz jedynie sprawdzonych przez nas specjalistów.

Nie oszczędzamy na sprzęcie, stosując ten spełniający najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa oraz posiadający wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Współpracujemy także z kilkoma firmami z branży, co poszerza nasze możliwości oraz zapewnia ciągły rozwój kadry pracowniczej. Jeżeli mają Państwo zlecenie, do którego potrzebne jest zastosowanie technik dostępu linowego, prosimy o kontakt. Rzetelnie ocenimy zadanie i przedstawimy Państwu pomysł na jego realizację. Nie podejmujemy się prac, co do których nie mamy pewności, że jesteśmy w stanie je zrealizować.

Wykonujemy między innymi:

- montaż i demontaż konstrukcji stalowych

- budowa, przeglądy i serwis systemów SOLL

- prace na zabytkach (dokumentacja, opracowanie, prace interwencyjne, renowacyjne, naprawcze i inne - wszelkie prace pod opieką konserwatora lub archeologa)

- mycie powierzchni (w tym mycie systemami specjalistycznymi Ionic i Puraqleen)

- mycie, czyszczenie zbiorników

- malowanie i powłoki antykorozyjne

- odśnieżanie i usuwanie nawisów lodowych

- montaż systemów odstraszania ptaków

- roboty wyburzeniowe

- projektowanie, montaż i obsługa parków linowych

- arborystyka (pielęgnacja drzew)

- foto-dokumentacja miejsc trudno dostepnych

- transport pionowy przy użyciu technik linowych

- inne nietypowe specjalistyczne zlecenia

Copyright by Vertical Team. Wszystkie prawa zastrzeżone.